Machová inštalácia na stene

Prečo zvoliť obraz alebo stenu z machu?

Dobite si energiu kúskom lesa doma, alebo v kancelárii

Zelená farba prináša do života pohodu, harmonizuje telo a myseľ. Pôsobí na Vás upokojujúco. Mach je prírodná čistička vzduchu, ktorá zároveň prirodzene zvlhčuje vzduch. Prináša k vám prírodu. Zmení atmosféru v miestnosti v ktorej sa nachádza. Je to prírodný tlmič zvukov, vhodný pre alergikov a má antistatické vlastnosti.

Oblasť nedotknutej prírody

Mach v našej ponuke je zbieraný výhradne ručne. Je starostlivo pestovaný v Nórsku a na Islande. Náš mach prešiel konzervačným procesom, čo znamená, že je stabilizovaný a nevyžaduje žiadnu dalšiu starostlivosť, svoju farbu a úžitkové vlastnosti si uchová minimálne 10 rokov.

Farby a druhy

Na výber máme množstvo farieb a odtieňov. Machy sú farbené nezávadnými a bezpečnými farbami a to až v 35 odtieňoch. V našej ponuky nájdete najmä tieto druhy machov:

    • reindeer moss – najjemnejší na dotyk, pripomínajúci obláčiky alebo koruny stromov,
    • ball moss – na pohľad pripomínajúci tenisovú loptičku,
    • llat moss – pripomínajúci koberec, rovný a väčšinou sa používa v kombinácii s ball moss.

Vysoká kvalita

Pracujeme s machmi dovážaným z Nórska a Islandu, ktoré patria svojou kvalitou ku špičke na trhu.

Nevyžaduje údržbu

Mach a obrazy z neho nevyžaduje žiadne zalievanie, žiadne slnečné lúče a taktiež ani iné ošetrovanie. Mach je stabilizovaný špeciálnymi prírodnými konzervačnými látkami, ktoré sú biologicky rozložiteľné. Vďaka tomu si uchováva prirodzenú sviežosť a pružnosť bez údržby. Je hypoalergénny, preto je vhodný pre alergikov a deti.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať